614

All leagues and competitions in Spain

La Liga »
Sun 25 Feb
18:30
Valencia
18:30
R. Sociedad
Sun 25 Feb
12:00
Villarreal
12:00
Getafe
Sun 25 Feb
20:45
Sevilla
20:45
Atlético
Sun 25 Feb
16:15
Athletic
16:15
Málaga
Segunda Division »
Sun 25 Feb
18:00
Reus Deportiu
18:00
Sevilla At.
Sun 25 Feb
18:00
Albacete
18:00
Numancia
Sun 25 Feb
16:00
Real Zaragoza
16:00
Real Oviedo
Sun 25 Feb
20:00
Tenerife
20:00
Lugo
Sun 25 Feb
18:00
Granada
18:00
Alcorcón
Sun 25 Feb
12:00
Córdoba
12:00
Real Valladolid
Segunda B Group 1 »
Sun 25 Feb
16:00
Valladolid B
16:00
Deportivo Fabril
Sun 25 Feb
17:00
Ponferradina
17:00
Talavera de la Reina
Sun 25 Feb
17:00
Coruxo
17:00
Navalcarnero
Sun 25 Feb
12:00
Rayo Majadahonda
12:00
Guijuelo
Sun 25 Feb
19:00
RM Castilla
19:00
Pontevedra
Sun 25 Feb
12:00
Sanse
12:00
Unión Adarve
Sun 25 Feb
12:00
Fuenlabrada
12:00
Atlético B
Sun 25 Feb
12:00
Toledo
12:00
Celta B
Sun 25 Feb
17:00
CCD Cerceda
17:00
Rápido de Bouzas
Segunda B Group 2 »
Sun 25 Feb
12:00
Lealtad
12:00
R. Sociedad B
Sun 25 Feb
18:30
Caudal Deportivo
18:30
Real Unión de Irún
Sun 25 Feb
17:00
Burgos
17:00
Arenas de Getxo
Sun 25 Feb
12:00
Barakaldo
12:00
Mirandés
Sun 25 Feb
12:00
CD Vitoria
12:00
Sporting B
Sun 25 Feb
17:00
Izarra
17:00
Peña Sport
Segunda B Group 3 »
Sun 25 Feb
12:00
Hércules
12:00
Villarreal B
Sun 25 Feb
12:00
CD Ebro
12:00
SD Formentera
Sun 25 Feb
12:00
Cornellà
12:00
Mallorca
Sun 25 Feb
17:00
Alcoyano
17:00
Valencia Mestalla
Sun 25 Feb
12:30
Ontinyent CF
12:30
Elche
Sun 25 Feb
12:00
Atl Saguntino
12:00
Olot
Sun 25 Feb
12:00
At. Baleares
12:00
Sabadell
Sun 25 Feb
12:00
Peña Deportiva
12:00
Badalona
Sun 25 Feb
12:00
Peralada-Girona
12:00
Deportivo Aragón
Segunda B Group 4 »
Sun 25 Feb
17:00
Extremadura UD
17:00
Recreativo
Sun 25 Feb
17:00
Écija Balompié
17:00
CD El Ejido 2012
Sun 25 Feb
12:00
Linense
12:00
UD Melilla
Sun 25 Feb
12:00
Betis Deportivo
12:00
Villanovense
Sun 25 Feb
17:00
CD Badajoz
17:00
Mérida AD
Sun 25 Feb
12:00
Real Murcia
12:00
Córdoba B
Sun 25 Feb
17:00
Cartagena
17:00
Marbella
Sun 25 Feb
12:00
Las Palmas At.
12:00
Granada B
Tercera Division Group 1 »
Sun 25 Feb
17:00
Bergantiños CF
17:00
Villalonga FC
Sun 25 Feb
17:00
Negreira
17:00
Arenteiro
Sun 25 Feb
17:00
Ourense CF
17:00
Choco
Sun 25 Feb
17:00
Noia
17:00
Silva Sd
Sun 25 Feb
17:00
Alondras CF
17:00
Ribadumia
Sun 25 Feb
17:00
Arosa
17:00
Laracha
Sun 25 Feb
17:00
Céltiga CF
17:00
Racing C. Villalbés
Sun 25 Feb
17:00
Barco
17:00
Boiro
Sun 25 Feb
17:00
Somozas
17:00
Barbadas
Sun 25 Feb
17:30
Cultural Areas
17:30
Compostela
Tercera Division Group 2 »
Sun 25 Feb
12:00
Atletico Lugones
12:00
CD Covadonga
Sun 25 Feb
12:30
UC Ceares
12:30
Ud Llanera
Sun 25 Feb
12:00
Real Oviedo B
12:00
Mosconia
Sun 25 Feb
17:00
Langreo
17:00
Club Siero
Sun 25 Feb
12:00
Valdesoto
12:00
L´Entregu CF
Sun 25 Feb
16:45
Llanes
16:45
CD Tuilla
Sun 25 Feb
16:30
EI San Martín
16:30
Marino Luanco
Sun 25 Feb
12:00
Condal
12:00
CD Colunga
Sun 25 Feb
17:00
Gijón Industrial
17:00
Real Avilés
Tercera Division Group 3 »
Tercera Division Group 4 »
Sun 25 Feb
11:15
Santurtzi
11:15
Real Sociedad C
Sun 25 Feb
11:15
Santutxu
11:15
Club Bermeo
Sun 25 Feb
11:30
Alavés B
11:30
CD Aurrera Vitoria
Sun 25 Feb
11:30
CD Getxo
11:30
Portugalete
Sun 25 Feb
18:00
Sestao River
18:00
Amurrio
Tercera Division Group 5 »
Sun 25 Feb
12:00
Castelldefels
12:00
L´Hospitalet
Sun 25 Feb
12:00
AE Prat
12:00
Reus Deportiu B
Sun 25 Feb
12:00
CE Europa
12:00
UE Figueres
Sun 25 Feb
17:00
CF Gavá
17:00
FC Santboia
Sun 25 Feb
17:00
Terrassa FC
17:00
FC Santfeliuenc
Sun 25 Feb
12:00
Cerdanyola Vallès
12:00
CF Pobla Mafumet
Sun 25 Feb
12:00
Vilassar
12:00
Espanyol B
Sun 25 Feb
12:00
FC Vilafranca
12:00
FC Ascó
Sun 25 Feb
12:00
Palamós CF
12:00
EC Granollers
Sun 25 Feb
12:00
U At. Horta
12:00
UE Sant Andreu
Tercera Division Group 6 »
Sun 25 Feb
12:00
Paterna CF
12:00
Olimpic Xátiva
Sun 25 Feb
17:00
Orihuela CF
17:00
CF La Nucía
Tercera Division Group 7 »
Tercera Division Group 8 »
Sun 25 Feb
12:30
C.D. Beroil Bupol.
12:30
Real Burgos CF
Sun 25 Feb
17:00
Zamora
17:00
Arandina
Sun 25 Feb
17:00
Real Avila CF
17:00
La Bañeza
Sun 25 Feb
17:00
Palencia Cristo A.
17:00
SD Almazán
Tercera Division Group 9 »
Sun 25 Feb
12:00
Vélez CF
12:00
Antequera
Sun 25 Feb
12:00
Martos CD
12:00
Huétor Vega
Sun 25 Feb
12:00
Mancha Real
12:00
UD San Pedro
Sun 25 Feb
11:30
Almería B
11:30
J. Torremolinos
La Liga
Fri 23 Feb
Deportivo
0-0
Espanyol
Sat 24 Feb
Celta
2-0
Eibar
Real Madrid
4-0
Alavés
Leganés
0-0
Las Palmas
Barcelona
6-1
Girona
Sun 25 Feb
Villarreal
12:00
Getafe
Athletic
16:15
Málaga
Valencia
18:30
R. Sociedad
Sevilla
20:45
Atlético
Mon 26 Feb
Levante
21:00
Real Betis
Team / Points
1 Barcelona FCB 65
2 Atlético ATM 55
3 Real Madrid RMA 51
4 Valencia VCF 46
5 Sevilla SEV 39
6 Villarreal VIL 38
7 Celta CEL 35
8 Eibar EIB 35
9 Girona GIR 34
10 Getafe GET 33
 
11 Real Betis BET 33
12 Leganés LEG 30
13 R. Sociedad RSO 29
14 Athletic ATH 28
15 Espanyol ESP 28
16 Alavés ALA 28
17 Levante LEV 20
18 Las Palmas UDL 19
19 Deportivo DEP 18
20 Málaga MAL 13
Segunda Division
Fri 23 Feb
Real Sporting
2-0
Osasuna
Sat 24 Feb
Barcelona B
1-1
Gimnàstic
Rayo Vallecano
3-0
Huesca
Almería
2-1
Cultural Leonesa
Cádiz
0-0
Lorca
Sun 25 Feb
Córdoba
12:00
Real Valladolid
Real Zaragoza
16:00
Real Oviedo
Reus Deportiu
18:00
Sevilla At.
Granada
18:00
Alcorcón
Albacete
18:00
Numancia
Tenerife
20:00
Lugo
Team / Points
1 Huesca HUE 55
2 Rayo Vallecano RAY 50
3 Cádiz CAD 48
4 Granada GRA 46
5 Real Oviedo ROV 45
6 Numancia NUM 44
7 Real Sporting SPO 43
8 Osasuna OSA 43
9 Real Valladolid VAD 42
10 Lugo LUG 41
11 Real Zaragoza ZAR 37
 
12 Almería ALM 36
13 Tenerife CDT 34
14 Barcelona B FCB 34
15 Reus Deportiu REU 34
16 Alcorcón ALC 34
17 Gimnàstic Tarragona GIM 33
18 Albacete ALB 33
19 Cultural Leonesa CUL 29
20 Córdoba CCF 19
21 Lorca LOR 18
22 Sevilla At. SEV 16
Group 2
Sat 24 Feb
Leioa
1-0
Tudelano
Bilbao Ath.
3-0
Racing
Osasuna B
0-0
UD Logroñés
Amorebieta
1-2
SD Gernika
Sun 25 Feb
Barakaldo
12:00
Mirandés
CD Vitoria
12:00
Sporting B
Lealtad
12:00
R. Sociedad B
Burgos
17:00
Arenas de Getxo
Izarra
17:00
Peña Sport
Caudal Deportivo
18:30
Real Unión Irún
Team / Points
1 Sporting B SPB 53
2 Mirandés MIR 52
3 Racing RAC 48
4 Bilbao Ath. ATH 45
5 R. Sociedad B RSO 45
6 UD Logroñés UDL 44
7 SD Gernika GER 44
8 Tudelano TUD 43
9 Leioa LEI 41
10 Barakaldo BAR 39
 
11 Burgos BUR 38
12 Real Unión de Irún RUN 32
13 Amorebieta SDA 32
14 Arenas de Getxo ARE 30
15 Izarra IZA 28
16 CD Vitoria CDV 24
17 Lealtad Villaviciosa LEA 22
18 Osasuna B CAO 19
19 Peña Sport PEÑ 17
20 Caudal Deportivo CAU 14
Group 1
Sun 25 Feb
Bergantiños CF
17:00
Villalonga FC
Somozas
17:00
Barbadas
Barco
17:00
Boiro
Céltiga CF
17:00
Racing Villalbés
Arosa
17:00
Laracha
Alondras CF
17:00
Ribadumia
Noia
17:00
Silva Sd
Ourense CF
17:00
Choco
Negreira
17:00
Arenteiro
Cultural Areas
17:30
Compostela
Team / Points
1 Compostela COM 60
2 Bergantiños CF BER 57
3 Barco BAR 53
4 Alondras CF ALO 47
5 Somozas SOM 47
6 Racing C. Villalbés RCV 46
7 Arosa ARO 45
8 Silva Sd SIL 44
9 Boiro BOI 39
10 Ourense CF PON 37
 
11 Choco CHO 36
12 Ribadumia RIB 31
13 Arenteiro ARE 28
14 Céltiga CF CEL 27
15 Laracha LAR 26
16 Cultural Areas CUL 22
17 Barbadas BAR 21
18 Negreira NEG 21
19 Noia NOI 19
20 Villalonga FC VIL 17
Group 4
Sat 24 Feb
SCD Durango
2-1
Sodupe
Balmaseda FC
3-1
SD Zamudio
Anaitasuna FT
2-2
SD Beasain
Deusto
2-1
CD Basconia
JD Somorrostro
4-2
CD Lagun Onak
Sun 25 Feb
Santurtzi
11:15
Real Sociedad C
Santutxu
11:15
Club Bermeo
Alavés B
11:30
Aurrera Vitoria
CD Getxo
11:30
Portugalete
Sestao River
18:00
Amurrio
Team / Points
1 SCD Durango CDU 51
2 SD Beasain BEA 46
3 Portugalete POR 44
4 Real Sociedad C BER 44
5 Balmaseda FC BFC 42
6 Sestao River SES 41
7 SD Zamudio ZAM 41
8 Alavés B ALA 40
9 CD Lagun Onak LON 40
10 Sodupe SOD 40
 
11 JD Somorrostro JUV 39
12 Deusto DEU 38
13 Santutxu SFC 36
14 Santurtzi SNT 34
15 Amurrio AMU 29
16 Club Bermeo CLU 27
17 CD Basconia BAS 24
18 Anaitasuna FT AFT 22
19 CD Getxo CDG 21
20 CD Aurrera Vitoria AUR 13

Follow BeSoccer on Facebook