Russian Premier League
Fri 02 Mar
Anzhi
17:30
Rubin Kazán
Sat 03 Mar
CSKA Moskva
12:00
Ural Sverdlovskaya
Zenit
14:30
Amkar Perm
FK Krasnodar
17:00
FK Rostov na Donu
Sun 04 Mar
SKA-Khabarovsk
09:00
Tosno
Ufa
12:00
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
14:30
Spartak Moskva
Arsenal Tula
17:00
Akhmat Grozny
Team / Points
1 Lokomotiv Moskva LOK 45
2 Zenit ZEN 37
3 Spartak Moskva SPA 37
4 FK Krasnodar KRA 36
5 CSKA Moskva CSK 35
6 Ufa UFA 27
7 Akhmat Grozny TER 26
8 Arsenal Tula ARS 25
 
9 Ural Sverdlovskaya URA 25
10 FK Rostov na Donu FCR 25
11 Rubin Kazán FCR 23
12 Dinamo Moskva DIN 22
13 Amkar Perm PER 21
14 Tosno TOS 20
15 Anzhi ANZ 19
16 SKA-Khabarovsk SKA 12
Group 1
Sat 07 Apr
Strogino
14:00
Zorkiy
Sokol Saratov
14:00
Saturn Moskva
Zenit Penza
14:00
FC Ararat Moscow
Khimik
14:00
FC Spartak Ryazan
Kaluga
14:00
Torpedo Moskva
Rotor-2
14:00
Dinamo Bryansk
Sun 08 Apr
Metallurg Lipetsk
14:00
Energomash
Team / Points
1 FC Ararat Moscow FCA 45
2 FC Spartak Ryazan FSR 32
3 Torpedo Moskva TOR 29
4 Zorkiy ZOR 28
5 Energomash ENE 28
6 Strogino STR 28
7 Metallurg Lipetsk MET 26
 
8 Dinamo Bryansk DIN 25
9 Saturn Moskva SAT 23
10 Sokol Saratov SOK 22
11 Khimik Novomoskovsk KHI 16
12 Kaluga KAL 15
13 Zenit Penza ZEN 11
14 Rotor-2 ROT 4
Group 5
Wed 30 Aug
Smena Komsomolsk
1-0
Sakhalin
Fri 04 May
Dinamo Barnaul
14:00
Zenit Irkutsk
FC Irtysh Omsk
14:00
FK Chita
Team / Points
1 Zenit Irkutsk FKZ 10
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 9
3 Dinamo Barnaul DIN 9
 
4 Smena Komsomolsk SME 8
5 FK Chita FCC 3
6 FC Irtysh Omsk IRT 1
UCL »
Tue 20 Feb
20:45
Chelsea
20:45
Barcelona
Tue 20 Feb
20:45
Bayern München
20:45
Beşiktaş
Ligue 1 »
Tue 20 Feb
18:30
Troyes
18:30
Dijon FCO
Primera Division »
Tue 20 Feb
01:15 finished
Colón
1 - 0
Gimnasia La Plata INFO
Uefa Youth League »
Championship »
Copa Sudamericana »
Tue 20 Feb
23:15
Sport Rosario
23:15
Cerro CA
Friendly »
Tue 20 Feb
15:00
Arsenal Tula
15:00
Kairat Almaty
Tue 20 Feb
16:00
Kristiansund BK
16:00
FK Krasnodar
Tue 20 Feb
15:00
Tosno
15:00
Avangard Kursk
Paulista A1 »
Tue 20 Feb
00:00 finished
RB Brasil
1 - 1
Corinthians INFO
Tue 20 Feb
00:00 finished
Linense CA
2 - 3
Novorizontino INFO
League One »
Tue 20 Feb
20:45
Fleetwood Town
20:45
Portsmouth
Tue 20 Feb
20:45
Shrewsbury Town
20:45
Gillingham
Confederation Cup »
Tue 20 Feb
14:00
Gendarmerie
14:00
Simba SC
Tue 20 Feb
14:00
Green Buffaloes
14:00
Al-Masry
Tue 20 Feb
15:30
CS La Mancha
15:30
Tanda
Tue 20 Feb
16:00
Deportivo Niefang
16:00
New Star
Tue 20 Feb
12:15 Playing 9'
ASPL 2000
0 - 0
Ngazi Club
Tue 20 Feb
14:30
Anse Reunion
14:30
APR FC
Tue 20 Feb
18:30
Cape Town City FC
18:30
Young Buffaloes
Tue 20 Feb
13:30
Masters Security
13:30
Petro de Luanda
Tue 20 Feb
17:30
Hafia FC
17:30
Energie
Tue 20 Feb
17:00
CR Belouizdad
17:00
Onze Créateurs
Primera B Nacional »
Tue 20 Feb
01:05 finished
Aldosivi
1 - 0
Atlético Mitre SdE INFO
League Two »
Tue 20 Feb
21:00
Barnet
21:00
Carlisle United
Tue 20 Feb
20:45
Crewe Alexandra
20:45
Exeter City
Tue 20 Feb
20:45
Cambridge United
20:45
Notts County
South African First Division »
Torneo Águila Primera B »
Tue 20 Feb
00:00 finished
Deportivo Pereira
2 - 1
Real Santander INFO
Tue 20 Feb
02:00 finished
Barranquilla
1 - 1
Cúcuta Deportivo INFO
Scottish Championship »
1. Lig »
Tue 20 Feb
17:00
Gaziantepspor
17:00
Altinordu
Tue 20 Feb
14:00
Rizespor
14:00
Balikesirspor
Tue 20 Feb
14:00
Samsunspor
14:00
Ankaragucu
Football League »
Tue 20 Feb
14:30
Kissamikos
14:30
Kallithea
Magyar Kupa »
Tue 20 Feb
17:00
Debreceni VSC
17:00
Dorogi FC
Tue 20 Feb
18:00
Diósgyőr VTK
18:00
Samsung Vác FC
Tue 20 Feb
14:00
Nagykanizsai
14:00
Békéscsaba
Tue 20 Feb
18:00
Újpest FC
18:00
Paksi SE
Tue 20 Feb
16:00
Zalaegerszegi TE
16:00
Puskás Akadémia
Conference »
Tue 20 Feb
20:45
Barrow
20:45
Gateshead
Tue 20 Feb
20:45
Boreham Wood
20:45
Maidstone United
Tue 20 Feb
20:45
Chester
20:45
Leyton Orient
Tue 20 Feb
20:45
Dover Athletic
20:45
Dagenham & Redbridge
Tue 20 Feb
20:45
Aldershot Town
20:45
Bromley
Tue 20 Feb
20:45
Ebbsfleet United
20:45
Woking
Tue 20 Feb
20:45
Tranmere Rovers
20:45
Macclesfield Town
Tue 20 Feb
20:45
FC Halifax Town
20:45
Hartlepool United
Tue 20 Feb
20:45
Guiseley
20:45
Fylde
Tue 20 Feb
20:45
Maidenhead United
20:45
Eastleigh
Tue 20 Feb
20:45
Solihull Moors
20:45
Wrexham
Tue 20 Feb
20:45
Torquay United
20:45
Sutton United
Conference South »
Conference North »
Primera B Metro. »
Tue 20 Feb
01:00 finished
Atlanta
2 - 0
CA San Miguel INFO
Premier de Ascenso - Clausura Group 2 »
Tue 20 Feb
22:00
Ciervos
22:00
Cuatetes de Acapulco
Tue 20 Feb
00:00 finished
Cuautla
1 - 1
Orizaba INFO
AFC Champions Group 3 »
Tue 20 Feb
16:30
Al Sadd
16:30
Persepolis
Tue 20 Feb
14:00
Nasaf
14:00
Al-Wasl
AFC Champions Group 4 »
Tue 20 Feb
16:30
FC Esteghlal
16:30
Al Hilal Riyadh
Tue 20 Feb
16:10
Al Ain
16:10
Al Rayyan
AFC Champions Group 5 »
Tue 20 Feb
11:30 Half-Time
Kashiwa Reysol
0 - 0
Tianjin Quanjian
Tue 20 Feb
13:00
Kitchee FC
13:00
Jeonbuk Motors
AFC Champions Group 6 »
Tue 20 Feb
11:00 Playing 70'
Ulsan Hyundai
2 - 0
Kawasaki Frontale
Tue 20 Feb
13:00
Shanghai SIPG
13:00
Melbourne Victory
Regionalliga Group 5 »
Non League Premier Group 1 »
Tue 20 Feb
20:45
Needham Market
20:45
Burgess Hill Town
Tue 20 Feb
20:45
Staines Town
20:45
Hendon
Tue 20 Feb
20:45
Leiston
20:45
Margate
Non League Premier Group 2 »
Non League Premier Group 3 »

Follow BeSoccer on Facebook